Lista finală a participanților

În concurs au fost înregistrați 149 participanți din 16 raioane și 2 municipii a Republicii Moldova. Vă prezentăm lista finală.

Nr. Ord Categ Categoria 7-9 ani Vârsta Localitatea
1 1 Barba Anastasia 9 Chișinău
2 2 Bejenari Daria 9 Bălți
3 3 Carp Valentin 9 Chișinău
4 4 Cazacu Iulita 9 Orhei
5 5 Cecan Bogdan 9 Chișinău
6 6 Faureanu Eduarda 9 Chișinău
7 7 Gațcan Anisia 9 Chișinău
8 8 Ivanov-Voronenko Marilena 9 Chișinău
9 9 Mislinskaia Polina 9 Bălți
10 10 Molosnic Dan 9 Orhei
11 11 Parna Alexandra 9 Chișinău
12 12 Prisăcaru Adelina 8 Chișinău
13 13 Șeptelici Anastasia 8 Dubăsari
14 14 Sîrbu Alisia 7 Chișinău
15 15 Spînu  Ivan 9 Orhei
16 16 Strulea Adalimina 8 Edineț
17 17 Teleuca Iulia 9 Chișinău
18 18 Tomșa Amelia-Ana 7 Chișinău
19 19 Vechiu Valeria 9 Telenești
20 20 Visterniceanu Bogdana-Bianca 8 Bălți
21 21 Zabolotnîi Victoria 8 Soroca
Nr. Ord Categ Categoria 10-12 ani Vârsta Localitatea
22 1 Arion Laura 12 Chișinău
23 2 Bairamova Laura 11 Chișinău
24 3 Beregoi Iuliana 11 Orhei
25 4 Botnaru Loredana 11 Chișinău
26 5 Catînsus Patricia 10 Strășeni
27 6 Cernavca Valeria 11 Chișinău
28 7 Chirtoaca Alexandra 10 Chișinău
29 8 Cinkivskaia Valeria 12 Bălți
30 9 Ciorba Daniela 11 Chișinău
31 10 Cotoros Cosmina 10 Chișinău
32 11 Covalschi Ruxanda 12 Chișinău
33 12 Doagă Nicoleta 10 Chișinău
34 13 Fedosov Vlad 12 Cahul
35 14 Gliga Valensia 10 Orhei
36 15 Gorincioi Ovidiu 11 Dondușeni
37 16 Gorincioi Patricia 11 Chișinău
38 17 Gudumac Tatiana 10 Edineț
39 18 Lisin Anastasia 10 Bălți
40 19 Malai Ariana 11 Chișinău
41 20 Manzuc Nicole 10 Chișinău
42 21 Melnicova Anastasia 11 Chișinău
43 22 Moruz Selina 10 Orhei
44 23 Pădure Alina 10 Chișinău
45 24 Pavlov Bogdana 10 Chișinău
46 25 Popa Gabriela 10 Edineț
47 26 Rabei Laura 12 Chișinău
48 27 Rotaru Alexandra 12 Anenii Noi
49 28 Șoimu Victoria 12 Bălți
50 29 Solonari Gabriela 10 Chișinău
51 30 Teleatnic Corina 12 Soroca
52 31 Tican Andreea Cristina 10 Chișinău
53 32 Tomuz Nicoleta 12 Chișinău
54 33 Trohin Adelina 10 Anenii Noi
55 34 Ursu Milena-Camelia 12 Criuleni
56 35 Varzari Victoria 11 Chișinău
57 36 Vasilache Nicoleta 11 Chișinău
58 37 Vexler Inesa 11 Dondușeni
59 38 Zabolotniuc Maria 12 Anenii Noi
Nr. Ord Categ Categoria 13-14 ani Vârsta Localitatea
60 1 Bogatu Andreea 14 Orhei
61 2 Bordian Adelia 13 Chișinău
62 3 Botnar Vitalina 13 Bălți
63 4 Brajuc Alexandra 14 Bălți
64 5 Buga Mihaela 14 Bălți
65 6 Bulicanu Valeria 13 Chișinău
66 7 Burdeniuc Carmelina 13 Bălți
67 8 Caisîn Alexandra 13 Orhei
68 9 Cebanu Dana 14 Șoldănești
69 10 Chistruga Daniela 13 Edineț
70 11 Chitic Vasile 14 Strășeni
71 12 Crăciun Anastasia 13 Anenii Noi
72 13 Dascal Nicoleta 14 Chișinău
73 14 Domentii Felicia 14 Chișinău
74 15 Donciu Petronela 13 Chișinău
75 16 Florea Nicoleta 13 Chișinău
76 17 Guțu Eugenia 13 Chișinău
77 18 Leasoc Olivia 13 Edineț
78 19 Midone Denis 13 Chișinău
79 20 Mirca Mihaela 14 Chișinău
80 21 Negru Evelina 13 Chișinău
81 22 Nicuţa Valeria 13 Soroca
82 23 Nistor Maria 14 Hîncești
83 24 Pîslaru Alexandra 13 Anenii Noi
84 25 Pojoga Nicoleta 14 Chișinău
85 26 Radu Roxana 14 Edineț
86 27 Simionel Simona 13 Ialoveni
87 28 Spînu Laura 13 Chișinău
88 29 Tabunscic Odry-Loredana 13 Chișinău
89 30 Timotin Andreea 13 Chișinău
90 31 Timus Eva 13 Chișinău
91 32 Tomașevschi Ludmila 13 Edineț
92 33 Untila Ana 13 Orhei
93 34 Verbițchi Olga 14 Chișinău
94 35 Vișan Iana 14 Edineț
95 36 Zavalidrov Dan 13 Chișinău
Nr. Ord Categ  Categoria 15-17 ani Vârsta Localitatea
96 1 Abramova Alexandra 17 Chișinău
97 2 Balan Victor 15 Edineț
98 3 Basistîi Mihaela 17 Chișinău
99 4 Bogdan Iustina 15 Cahul
100 5 Bogomolnii Alina 17 Edineț
101 6 Budu Cătălina 17 Chișinău
102 7 Buruiana Viorelia 16 Chișinău
103 8 Buzdugan Sorinela 15 Chișinău
104 9 Cacicovschi Adriana 15 Chișinău
105 10 Chirova Anastasia 17 Taraclia
106 11 Coțaga Felicia 15 Soroca
107 12 Cristea Valentina 16 Rezina
108 13 De Guida Angelina (Deghida) 17 Anenii Noi
109 14 Doba Daniel 16 Chișinău
110 15 Drozdov Adelina 15 Chișinău
111 16 Frecăuțanu Alina 16 Chișinău
112 17 Gaivas Mădălina 16 Bălți
113 18 Ganea Călin 15 Chișinău
114 19 Ignat Mihaela 15 Srășeni
115 20 Jeverdan Irina 15 Chișinău
116 21 Lisin Ecaterina 15 Bălți
117 22 Machidon Daniela 15 Chișinău
118 23 Moraru Anastasia 15 Bălți
119 24 Neagu Anna 17 Chișinău
120 25 Portarescu Andreea 15 Chișinău
121 26 Rașcenco Valeria 15 Cahul
122 27 Rașcu Victoria 15 Chișinău
123 28 Rusu Valeria 15 Anenii Noi
124 29 Sadovnic Olga 16 Chișinău
125 30 Sorocean Diana 16 Chișinău
126 31 Struc Liubovi 16 Bălți
127 32 Terzi Irina 16 Taraclia
128 33 Țibari Stanislav 15 Chișinău
129 34 Tudos Anastasia 16 Anenii Noi
130 35 Vornicescu Anatolie 15 Chișinău
131 36 Zaltur Andriana 17 Strășeni
132 37 Zgardan Ecaterina 17 Edineț
133 38 Zmeu Adrian 16 Anenii Noi
Nr. Ord Categ 18 ani și mai mult Vârsta Localitatea
134 1 Ciubatîi Valeria 18 Bălți
135 2 Codreanu Maria 18 Fălești
136 3 Cojocaru Zina 18 Chișinău
137 4 Curarari Tatiana 27 Dondușeni
138 5 Danilceac Ludmila 19 Chișinău
139 6 Gori Cristian 19 Chișinău
140 7 Luchian Valeria 18 Chișinău
141 8 Malanca Evelina 18 Chișinău
142 9 Poiată Nălia 18 Strășeni
143 10 Postu Veronica 18 Chișinău
144 11 Răileanu Simon 18 Chișinău
145 12 Tăburcean Lia 18 Telenești
146 13 Topor Tatiana 27 Soroca
147 14 Voitovici Victoria 26 Taraclia
148 15 Volc Nadejda 18 Chișinău
149 16 Volc Vadim 25 Bălți